Hakkımızda

Ankara Yapı Market Ankara’da İvedikköy Mahallesinde Hizmet Vermektedir.

Faaliyet Alanlarımız
Pvc Pencere, Pimapen Pencere, Isı Camlı Pvc Pencere, Pvc Kapı, Camlı Pvc Kapı, Wc Pvc Kapı, Hazır Mutfak Dolapları, Amerikan Panel Kapı, Banyo Dolapları, Çelik Kapı ve Yangın Kapıları olarak sınıflandırılmaktadır.

Ankara Yapı Market, geniş müşteri portföyü ile çeşitli amaçlara yönelik çalışmalar yapmaktadır . Standart projelere bağlı kalmaksızın Müşteri Standartlarında , kullanım amacına göre imalat yapabilecek gerekli makine techizatına ve tecrübesine sahiptir.

Vizyonumuz
Sektörümüzde yaratmış olduğumuz güvenilirliği , dünyadaki trendlerle paralel hale getirerek , tüm iş süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve bu doğrultuda kurumsal hedeflerimizi geliştirmek.

Misyonumuz
Vizyonumuzdan aldığımız güç ve kurduğumuz kalite yönetim sistemi ışığında, kurumsallaşarak sürekli gelişmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek sorun yaşamayacakları Pencere, Kapı, Mutfak Dolapları ve İnşaat Malzemeleri satışını yapmaktır.

Firma değerlerimiz
Müşteri odaklılık , paylaşım ve uzlaşma , güvenilirlik , demokratik ve katılımcı ortam , insana ve çevreye saygı.

Kalite politikamız
Kalite yönetim sistemimizi, kalite hedeflerimizi , iş süreçlerimizi ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin ihtiyacı olan ürün ve hizmetleri üretmek ve sunmak.

                                                                                                        BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.